Online Rezervasyon
  • Giriş Tarihi
  • Geceleme Sayısı
  • Yetişkin

  • Otel+Uçuş
Bize Ulaşın

Queen's Park Kids Club

Minik misafirlerimizi de düşündük...

Tatilde kendinize daha çok vakit ayırabilmeniz için, minik misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarını dikkatlice planladık ve çocuklarınızın da en az sizin kadar keyifli bir tatil geçirebilmesi adına her detayı düşündük.

Kids Club, minik misafirlerimizin daha eğlenceli vakit geçirmesini garantiye almak adına sağladığımız olanaklardan sadece biri.

Queen's Park Kids Club

Bir yandan tatilde bir parça huzur ve kendinize vakit ayırmak diğer yandan da çocuklarınızın profesyonel personelimiz ile harika zaman geçirmesini mi istiyorsunuz? Queen's Park Kids Club 4-12 yaş arası çocuklarınız gün boyu süren etkinliklerde eğlenirken öğrenir, öğrenirken eğlenirler. Çocukların yaş gruplarına göre ayrıldığı, uyuma odalarından top havuzuna, film gösterilerinden toplu oyunlara kadar, bölgedeki en geniş ve en güvenli mini club. Profesyonel ekibimiz gün boyu çocuklarınızla birbirinden eğlenceli ve öğretici aktivitelerle vakit geçirirken, siz de tatilinizi doyasıya yaşayacaksınız.


Kids Fest

Unutulmaz bir eğlence sizleri bekliyor!

Küçük misafirlerimiz Queen's Park Tekirova’da Kids Fest ile kendilerini peri masallarında hissedecekler! Enerji dolu bu festival, küçük misafirlerimize heyecan ve pozitif enerjiyi aynı anda sunuyor. Festival konvoyunda çocuklar, Disney karakterleri, palyaçolar, robotlar ve peri masalı kahramanları ile birlikte unutulmaz bir eğlence yaşayacak.
Kids Fest alanındaki oyunlar ile hem küçük misafirlerimiz hem de aileleri, gün boyunca keyifli ve eğlenceli aktiviteleri beraber yaparak bu keyifli festivalin tadını çıkarıyor. Festival alanındaki farklı sahnelerde şovlar, sihir gösterileri ve daha birçok özel gösteri, festival boyunca misafirlerimizin, çocukları ile doyasıya vakit geçirmesi ve eğlenceyi Queen's Park Tekirova farkı ile yaşaması için düzenlemiştir. Kemer'in en büyük aquaparkına sahip olan tesisimizde , tüm akşam eğlenceli oyunlar ve sahne performansları ile hem size hem de minik misafirlerimize unutulmaz anılar sunuyor. Sizi ve küçük misafirlerimizi Kids Fest’e bekliyoruz.