Online Rezervasyon
  • Giriş Tarihi
  • Geceleme Sayısı
  • Yetişkin

  • Otel+Uçuş
Bize Ulaşın

Spa & Wellness

Eşsiz bir SPA deneyimi...

1000 m2 alanı, kapalı yüzme havuzu ve özel mimarisi ile Queen’s Park Spa Center’da özel bir spa deneyimi ile zihninizin ve bedeninizin yenilendiğinizi hissedeceksiniz.

Uzakdoğu terapilerinin yanı sıra birbirinden farklı masajlar, çeşitli cilt ve vücut bakım hizmetlerinden yararlanabilir, buhar odası,ayurveda,tuz odası,tepidarium,kar çesmesi,sauna,Türk hamamı ve VIP hamamı ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Öte yandan zengin donanımlı fitness merkezimizde uzman eğitmenler eşliğinde pilates, jimnastik, aerobik, yoga ve step gibi sporlardan oluşan özel derslere katılabilir, aletli zayıflama ve sıkılaşma uygulamaları ile fit kalabilirsiniz.

Queen's Park Spa Center

Kemer'in en büyük spa merkezlerinden birine sahip olan tesisimizde, sauna, masaj odaları, tuz odası, kar çeşmesi, buhar banyosu, cilt ve vücut bakımı gibi ünite ve hizmetlerimizden faydalanabilir veya ayurveda masajı, anti stress masajı, thai masajı, spor masajı, selülit masajı, shiatsu gibi birçok masajı uzak doğulu terapistler ile bedeninize zindelik ve sağlık katabilirsiniz.


Hamam, Sauna, Cilt bakım odası, Vücut bakım odası, Tuz odası, Şok duş, Tepideryum, Jakuzili Saunalı ve Hamamlı Vip odası, Bali masaj odası, Ayurveda masajı odası, Klasik masaj,kar çeşmesi gibi bir çok üniteyi bir arada bulabilirsiniz.